Wróżka; Tarot, Numerologia, Sennik, Rytuały... | Wróżka Czarująca Różdżka

Wróżka z kartami w dłoni

Doświadczona wróżka; Wróżka Online, Wróżka na Telefon, Wróżka Sms... Wróżka "Czarująca Różdżka" zaprasza do swojej tajemniczej krainy czarów, magii i wróżb. Wróżka zaprasza na wróżby online, wróżby na telefon, wróżby sms: Tarot, Numerologia, Horoskopy, Sennik, Rytuały, Analiza długu i miłości karmicznej.

Zadzwoń albo Napisz do wróżki już teraz :))) i dowiedz się co może szykować dla Ciebie Los.

 Los zapisany w Kartach, Liczbach i   Snach…

Witam Cię serdecznie na mojej stronie. Jestem doświadczoną wróżką, tarocistką, numerologiem. Zastanawiasz się czy to ten jedyny/jedyna? Czy powinieneś/powinnaś zmienić pracę, miejsce zamieszkania, a może przyjaciół? Będąc wróżką z powołania, a więc przekaźnikiem „Medium” informacji z pomocą tajników wiedzy zaklętej w bogatej symbolice talii kart Tarota czy interpretując sny oraz korzystając z zasad numerologii i czytając ze zdjęć, postaram się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Cię pytania. Zadając pytania Tarotowi pamiętaj by zachować szczerość, zadawaj więc tylko takie pytania na które faktycznie chcesz poznać odpowiedź, niech płyną one prosto z Twojego serca !!! Tarot nie lubi nieuczciwości, zadając fałszywe pytania możesz dostać w konsekwencji fałszywe odpowiedzi. Zadając pytania kartom, proszę podaj datę urodzenia zarówno Twoją jak i osób, których przepowiednia ma dotyczyć, opcjonalnie możesz tez wysłać zdjęcie zarówno swoje jak i osób o które chcesz zapytać. 

Mając duże doświadczenie w pracy z energiami, chętnie wykonam dla Ciebie również rytuał. Wykonuję różnego rodzaju rytuały. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana wykonaniem rytuału, to zanim zapłacisz, poproszę Cię o wysłanie zapytania w formularzu, który znajduje się na dole strony pod Cennikiem Wróżb, w którym proszę o określenie Twoich oczekiwań względem efektów jakich się spodziewasz i o opis Twojej sytuacji, możesz też skorzystać z pozostałych danych kontaktowych umieszczonych na samym dole strony. Do wykonania rytuału poproszę Cię o Twoją datę urodzenia oraz o zdjęcie (opcjonalnie).

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tłumaczeniem snu, to po proszę Cię o szczegółowy jego opis.

Pamiętaj, to co przekaże Ci Tarot, to co pokażą Ci liczby w Numerologii albo Twoje sny nie musi zdefiniować ostatecznie Twojej przyszłości. Wiedząc co ewentualnie może Cię spotkać, możesz spróbować to zmienić, tego uniknąć… bądź kowalem swojego losu, nie pozwól by to los zdecydował za Ciebie.

Poniżej wyjaśniam jak zamówić wróżbę oraz przedstawiam szczegółowy Cennik Wróżb.

Zamów wróżbę w trzech krokach:

1. Zaakceptuj Regulamin i politykę prywatności witryny.

2. Wybierz wróżbę z cennika poniżej.

3. Opłać wróżbę i skontaktuj się ze mną, wróżbę możesz opłacić na trzy sposoby:

    a) Klikając w ikonę „płacę” wybranej przez siebie wróżby w cenniku poniżej, po opłaceniu wróżby, pokaże Ci się informacja o zrealizowanej płatności z Przelewy24 – PayPro S.A., wtedy poproszę Cię albo o kontakt e-mail, zgodnie z instrukcją od Przelewy24 – PayPro S.A. albo o kontakt po kliknięciu w Link „Powrót na stronę Czary Magia” zostaniesz wtedy przekierowany/przekierowana na stronę z podziękowaniem za płatność oraz z wszystkimi udostępnionymi przeze mnie możliwymi formami kontaktu… skontaktuj się ze mną proszę wtedy, wybierając najdogodniejszą formę kontaktu dla siebie. A jeśli tego nie zrobisz to ja skontaktuję się z Tobą, ale tylko wtedy gdy podczas dokonywania płatności podałeś/podałaś poprawny adres e-mail do siebie 🙂

Pamiętaj więc by podać poprawny adres e-mail do siebie gdyż potwierdzenie płatności również zostanie wysłane na ten sam adres e-mail. 

Ważne: Kontaktując się ze mną proszę byś podał/podała ten sam adres poczty e-mail, który podałeś/podałaś opłacając wróżbę, podanie numeru transakcji nie jest konieczne w przypadku gdy adres poczty e-mail jest taki sam. Przy wybraniu tej opcji płatności nie musisz wysyłać do mnie potwierdzenia wykonania operacji.

    b) Dokonując płatności bezpośrednio na mój rachunek bankowy. Dane do płatności to: Odbiorca: AFRODYTA Beata Wojciechowska, numer rachunku: 33 1020 4900 0000 8202 3252 2057, kwota (koszt wybranej przez Ciebie wróżby), tytułem usługa ezoteryczna, następnie skontaktuj się ze mną wybierając najdogodniejszą dla siebie formę kontaktu. Przy wybraniu tej opcji płatności i po wykonaniu zwykłego przelewu, proszę o wysłanie potwierdzenia transakcji, natomiast w przypadku wykonania przelewu natychmiastowego czy przelewu z Pekao Banku Polskiego wysłanie potwierdzenia nie jest potrzebne.

    c) Wykonując przelew na numer Telefonu. Numer Telefonu do wpłaty to: 883498051, Odbiorca: AFRODYTA Beata Wojciechowska, kwota (koszt wybranej przez Ciebie wróżby), tytułem usługa ezoteryczna, następnie skontaktuj się ze mną, wybierając najdogodniejszą dla siebie formę kontaktu. Wybierając tą opcję płatności nie musisz wysyłać do mnie potwierdzenia przelewu.

Jeśli chcesz tylko zapytać o wróżbę, umówić się na rozmowę to wypełnij bez dokonywania płatności formularz, który znajduje się u dołu strony pod Cennikiem Wróżb. Jeśli nadal nie możesz się zdecydować, którą wróżbę wybrać, wypełnij formularz a ja postaram się pomóc w tym wyborze :)) w odpowiedzi zwrotnej wyślę Ci również dane do płatności.

Cennik Wróżb:

Wróżba na; Email, Sms, Whats up, Skype, Messenger – Tarot (Odpowiedzi i Horoskop bez opisu kart Tarota), Numerologia, Tłumaczenia snów, Wróżby ze zdjęć:

Zapytanie do Tarota – płacę 10 zł

2 zapytania do Tarota – płacę 20 zł

3 zapytania do Tarota – płacę 30 zł

4 zapytania do Tarota – płacę 40 zł

Tłumaczenie snu – płacę 20 zł

Portret numerologiczny (analiza na podstawie daty urodzenia)/Portret energetyczny (analiza na podstawie zdjęcia) – płacę 10 zł

Portret numerologiczny + Portret energetyczny – płacę 20 zł

Dopasowanie numerologiczne (analiza relacji na podstawie dat urodzenia)/Dopasowanie energetyczne (analiza relacji na podstawie zdjęć) – płacę 20 zł

Dopasowanie numerologiczne + Dopasowanie energetyczne – płacę 40 zł

Rozkład (zapytanie do Tarota) + portret numerologiczny/portret energetyczny – płacę 20 zł

Pełny rozkład z Tarota na relację – płacę 20 zł

Pełny rozkład z Tarota na relację + dopasowanie numerologiczne/dopasowanie energetyczne – płacę 40 zł

Pełny rozkład z Tarota na relację + dopasowanie numerologiczne + dopasowanie energetyczne – płacę 60 zł

Horoskop na 6 miesięcy (6 rozkładów – Tarot) – płacę 60 zł

Horoskop na rok (12 rozkładów – Tarot) – płacę 120 zł

Wróżba na; Email, Sms, Whats up, Skype, Messenger – Tarot (Odpowiedzi i Horoskop z opisem kart Tarota), Numerologia, Analiza karmiczna, Wróżby ze zdjęć:

Zapytanie do Tarota – płacę 15 zł

2 zapytania do Tarota  – płacę 30 zł

3 zapytania do Tarota – płacę 45 zł

4 zapytania do Tarota – płacę 60 zł

Analiza długu karmicznego (analiza karmiczna + zapytanie do Tarota) – płacę 25 zł

Analiza związku karmicznego (analiza karmiczna + zapytanie do Tarota) – płacę 25 zł

Analiza związku karmicznego (analiza karmiczna + zapytanie do Tarota + dopasowanie numerologiczne/dopasowanie energetyczne) – płacę 45 zł

Rozkład (zapytanie do Tarota) + portret numerologiczny/portret energetyczny – płacę 25 zł

Pełny rozkład z Tarota na relację – płacę 25 zł

Pełny rozkład z Tarota na relację + dopasowanie numerologiczne/dopasowanie energetyczne – płacę 45 zł

Pełny rozkład z Tarota na relację + dopasowanie numerologiczne + dopasowanie energetyczne – płacę 65 zł

Analiza sytuacji życiowej (analiza problemu + zapytanie do Tarota) – płacę 25 zł

Analiza sytuacji życiowej (analiza problemu + zapytanie do Tarota + portret numerologiczny/portret energetyczny) – płacę 35 zł

Horoskop na 6 miesięcy (6 rozkładów – Tarot) – płacę 90 zł

Horoskop na rok (12 rozkładów – Tarot) – płacę 180 zł

Czat z wróżką (Rozmowa pisana – Whats up, Skype, Messenger):

15 minut rozmowy na czacie z wróżką – płacę 20 zł

30 minut rozmowy na czacie z wróżką – płacę 40 zł

45 minut rozmowy na czacie z wróżką – płacę 60 zł

60 minut rozmowy na czacie z wróżką – płacę 80 zł

Telefon do wróżki:

15 minut rozmowy telefonicznej z wróżką – płacę 30 zł

30 minut rozmowy telefonicznej z wróżką – płacę 60 zł

45 minut rozmowy telefonicznej z wróżką – płacę 90 zł

60 minut rozmowy telefonicznej z wróżką – płacę 120 zł

Video rozmowa z wróżką (Whats up, Skype, Messenger):

15 minut video rozmowy z wróżką – płacę 45 zł

30 minut video rozmowy z wróżką – płacę 90 zł

45 minut video rozmowy z wróżką – płacę 135 zł

60 minut video rozmowy z wróżką – płacę 180 zł

Rytuał:

Rytuał (2 godziny) – płacę 100 zł 

Umów się na wróżbę, wypełniając formularz:

Kategorie:

* Nie gwarantuję 100 % trafności, skuteczności.

* Trafność, skuteczność mogą różnić się w zależności od przypadku.

Rozliczenia transakcji e-przelewem, przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24 – PayPro S.A. Płatności kartą, przeprowadzane są za pośrednictwem PayPal.

visacard
symbol blik
symbol paypal