Wróżba na Telefon, Wróżba Online | Wróżka Beata - Czarująca Różdżka

Wróżka Czarująca Różdżka z kartami Tarota w dłoni

Wróżka Beata - Czarująca Różdżka zaprasza na wróżby Online, Email, wróżby na Telefon, Sms; rozkłady z kart Tarota, horoskopy, tłumaczenia snów, rytuały, analizę numerologiczną oraz analizę długu i miłości karmicznej.

Wróżba na Telefon czy może Video rozmowa z wróżką?:

Wróżba na Telefon:

Zamawiając wróżbę przez telefon, powinniśmy wcześniej przygotować sobie pytania jakie chcemy zadać wróżce, pamiętajmy również o podaniu imion, zarówno swojego jak i osób, o które chcemy zapytać, nie zapominajmy również o datach urodzenia, gdyż karty Tarota muszą wiedzieć o kogo pytamy :))) Możemy przed umówioną wróżbą wysłać wróżce odpowiednie zdjęcia zarówno swoje jak i osób, których wróżba ma dotyczyć, najlepiej żeby zdjęcia były aktualne. Umawiając się na rozmowę telefoniczną możemy liczyć na precyzyjne, konkretne odpowiedzi, nie obowiązuje nas żaden limit w zadawaniu pytań, zazwyczaj w ciągu 15 minut jesteśmy w stanie omówić jeden wątek, odpowiadający za jedną sferę naszego życia np. wątek związany z uczuciami.

Video rozmowa - Wróżba Online:

Decydując się na video rozmowę a więc wróżbę online, podobnie jak w przypadku wróżby na telefon przygotujmy sobie wcześnie pytania jakie chcielibyśmy zadać wróżce podczas rozmowy, dzięki temu zaoszczędzimy swój czas i zadamy tych pytań więcej… i w tym przypadku pamiętajmy o imionach, datach urodzenia jak i zdjęciach osób, o które chcielibyśmy zapytać, możemy je wysłać wróżce przed umówioną konsultacją. W przypadku video rozmowy podobnie jak w przypadku wróżby na telefon nie obowiązuje nas żaden limit w zadawaniu pytań w określonym limicie czasowym, jednak wróżba online, video rozmowa ma niekwestionowaną przewagę nad wróżbą przez telefon z racji iż widzimy na żywo jakie karty są wybierane przez wróżkę…. Ta opcja jest najlepsza dla tych z Was, którzy jeszcze nie znają wróżki i nie mają do niej pełnego zaufania.

Wybór należy do Ciebie… Przesyłam pozdrowienia ze świata czarów i magii :)))