Znaczenie Mieczy w Tarocie | Wróżka Beata - Czarująca Różdżka

Wróżka Czarująca Różdżka z kartami Tarota w dłoni

Wróżka Beata - Czarująca Różdżka zaprasza na Wróżby Online oraz na Wróżby na Telefon; rozkłady z kart Tarota, horoskopy, tłumaczenia snów, rytuały, analizę numerologiczną oraz analizę długu i miłości karmicznej.

Miecze:

As mieczy:

As mieczy - karta Tarota

Karta as mieczy Arkan małych Tarota, symbolizuje początek przedsięwzięcia, początek studiów, nową pracę, nowy projekt… siłę intelektualną. Posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętności by rozpocząć działanie. As Mieczy zwiastuje nadejście pracowitego okresu w życiu, na odpoczynek przyjdzie jeszcze czas, teraz należy maksymalnie skupić się na zadaniu i jeśli dobrze zaplanujemy działanie, znajdziemy się na odpowiedniej drodze do osiągnięcia sukcesu. As Mieczy pojawiając się w rozkładzie może również symbolizować osobę trochę apodyktyczną, wiedzącą zawsze wszystko najlepiej, taką, z którą się nie dyskutuje i nie znoszącą sprzeciwu, dobrze władającą słowem, której bronią jest inteligencja.

II miecze:

Tarot - karta 2 miecze

Karta Dwójka Mieczy arkan małych Tarota, zwiastuje nadejście w naszym życiu okresu, w którym zarysują się przed nami nowe możliwości, których to możemy nie zauważyć, bądź nie będziemy mieć sił bądź odwagi by stawić czoła nowym wyzwaniom. Karta Dwa Miecze pojawiając się w rozkładzie oznacza stagnację, zawieszenie broni, brak chęci do walki. Ostrzega przed lenistwem, chorobą. Zachęca by przezwyciężyć w sobie złe samopoczucie i jednak podjąć to wyzwanie. Dwójka Kielichów wróży, że zbliża się konieczność dokonania wyboru np. kierunku studiów, pracy… wyboru, ciężkiego, ponieważ oba kierunki działania będą rysować przed nami podobne widoki na przyszłość.

III miecze:

3 miecze - karta Tarota

Karta Trójka Mieczy arkan małych Tarota, symbolizuje zranienie, zawód miłosny, może też symbolizować porażkę życiową, która będzie miała olbrzymi wpływ na nasza psychikę. Karta Trzy Miecze ukazując się w rozkładzie ostrzega przed zbyt emocjonalnym podchodzeniem do porażek, niepowodzeń w życiu. Trójka Mieczy mówi nam również by pozwolić sobie na naukę na błędach, przecież wszyscy ciągle się uczymy, nie bójmy się przeciwności, jakie niesie ze sobą życie, ale spróbujmy stawić im czoła.

IV miecze:

4 miecze - karta Tarota

Karta Czwórka Mieczy arkan małych Tarota, symbolizuje potrzebę wypoczynku, medytacji, modlitwy, wycofania, izolację społeczną… samotność, która to może okazać się zbawienna w skutkach, co będzie spowodowane możliwością przemyślenia naszych poprzednich czy przyszłych działań, próbą refleksji nad naszym życiem. Karta Cztery Miecze pokazując się w rozkładzie może również symbolizować odwrócenie się w stronę wiary jak i przedstawiać kogoś kto nad czymś usilnie pracuje i nie dąży do bycia w towarzystwie.

V mieczy:

5 mieczy - karta Tarota

Karta Piątka Mieczy arkan małych Tarota, mówi nam, że walcząc i chcąc wygrać powinniśmy grać uczciwie. Ostrzega przed działaniami opartymi na kłamstwie, chęci niszczenia innych, dążeniu do obranych sobie celów po tak zwanych trupach. Karta Pięć Mieczy pokazując się w rozkładzie ostrzega, że owszem działając w ten sposób możemy wygrać, jednak nasz sukces będzie krótkotrwały. Piątka Mieczy przedstawia nas albo kogoś w naszym życiu, kto jest przebiegły, niebezpieczny a my nie zdajemy sobie z tego sprawy, może też zwiastować nadejście niesprawiedliwego okresu w naszym życiu, przemoc fizyczną, psychiczną, ekonomiczną.

VI mieczy:

6 mieczy - karta Tarota

Karta Szóstka Mieczy arkan małych Tarota, symbolizuje odejście, żeby zacząć od nowa trzeba za sobą zostawić przeszłość, zwiastuje przejściowy okres w życiu pytającego, teraz wszystko się zmieni, będzie wyglądało inaczej, jednak tak na prawdę nie wiemy dokąd zaprowadzi nas ta droga, może być lepiej, może być gorzej. Ukazanie się w rozkładzie karty Sześć Mieczy, zaleca nam możliwość zejścia z utartej ścieżki schematów. Szóstka Mieczy mówi, że powinniśmy posłuchać głosu serca a wtedy, gdzieś tam czeka na nas niezapomniana przygoda, coś co na zawsze nas odmieni, naszą rzeczywistość. W negatywnym znaczeniu może oznaczać przejściowe kłopoty, zwolnienie z pracy, chwilową bezdomność.

VII mieczy:

7 mieczy - karta Tarota

Karta Siódemka Mieczy arkan małych Tarota, ostrzega przed podstępem, nieuczciwym działaniem, które wyjdzie na jaw, a my ze zniszczoną reputacją, będziemy musieli się ukrywać czy też uciekać przed sprawiedliwością. Karta Siedem Mieczy pokazując się w rozkładzie może zwiastować pojawienie się oszusta w naszym życiu, który tylko czyha by zagarnąć nasz majątek, złodzieja… pamiętajmy by zawsze zamykać drzwi na klucz i nie ufajmy obcym. Siódemka Mieczy ostrzega… przed plagiatem, włamaniem na konto bankowe… w najbliższym czasie powinniśmy zachować szczególną ostrożność.

VIII mieczy:

8 mieczy - karta Tarota

Karta Ósemka Mieczy arkan małych Tarota, oznacza zaślepienie, chodzenie po omacku. Symbolizuje wszystkie te sprawy, o których nie mamy pojęcia a jednak próbujemy się za nie zabrać, co niestety nie przynosi żadnych rezultatów. Osiem Mieczy pokazując się w rozkładzie ostrzega, że każde działanie należy zaplanować i potrzebna jest ku temu wiedza, znajomości, zaplecze finansowe itp. Karta Osiem Mieczy ostrzega nas przed nieszczęśliwą miłością, partnerem, który dobrze ukrywa przed nami swoje prawdziwe oblicze, swoje wady… a może to my zauroczeni, nie chcemy ich widzieć? Na to pytanie już musimy sobie sami odpowiedzieć.

IX mieczy:

Tarot - karta 9 mieczy

Karta Dziewiątka Mieczy arkan małych Tarota, symbolizuje możliwe nadejście albo już odebrane złe wiadomości, które to sprawią, że poczujemy się bezsilni, wpadniemy w tak zwanego doła psychicznego, depresję. Karta Dziewięć Mieczy pojawiając się w rozkładzie oznacza rozczarowanie kimś albo sobą, brakiem obiecanej nagrody. Dziewiątka Mieczy zwiastuje, że nadchodzi okres, w którym otoczeni będziemy z każdej strony złą energią. Karta ta, zachęca więc do zmiany otoczenia; pracy, szkoły, przyjaciół, rodziny… znalezienia w sobie tej resztki sił, która to pozwoli nam na podjęcie konkretnego działania.

X mieczy:

Tarot - karta 10 mieczy

Karta Dziesiątka Mieczy arkan małych Tarota, symbolizuje okres w naszym życiu, w którym to zostaniemy pokonani, zdeptani. Ktoś albo coś może próbować nas zabić. Dziesiątka Mieczy zaleca zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza podróżując samochodem, samolotem czy pociągiem, ponieważ może to skończyć się wypadkiem, który to może zrobić z nas inwalidów, a to z kolei może doprowadzić do chęci odebrania sobie życia. Dziesięć Mieczy pokazując się w rozkładzie daje nadzieję, w końcu po każdej nocy nadchodzi dzień a po każdej burzy wychodzi słońce, nie warto więc się załamywać a starać się powstać i pomimo przeciwności działać dalej, pokazać swoim wrogom, że nie tak łatwo jest nas zniszczyć.

Paź mieczy:

Tarot - karta Paź mieczy

Karta Paź Mieczy arkan małych Tarota, symbolizuje kontakt oparty na zrozumieniu i umiejętności szczerej rozmowy, opartej na rozsądnych argumentach, bez wywyższania się. Karta Paź Mieczy ukazując się w rozkładzie mówi, że dopiero zaczynamy rozumieć innych, jesteśmy na początku drogi, mamy ku temu predyspozycje, nasza siła tkwi w naszej inteligencji. Karta Paź Mieczy może również symbolizować osobę w naszym otoczeniu bardzo młodą, dopiero zaczynającą swą przygodę albo nas na początku drogi. Początkiem będzie tutaj nasze nowe, świeże spojrzenie na problemy.

Rycerz mieczy:

Rycerz mieczy - karta Tarota

Karta Rycerz Mieczy arkan małych Tarota, symbolizuje okres walki, przy wykorzystaniu sił naszego umysłu. Rycerz Mieczy pojawiając się w rozkładzie może symbolizować konieczność starania się o pracę, stanowisko, ubieganie się o kredyt. Może też oznaczać, próby wdrożenia nowego projektu w życie, próbę wydania książki, rozprawę sądową. Rycerz Mieczy może też ukazywać kogoś kto dobrze posługuje się słowem, dziennikarza, poliglotę, prawnika, symbolizuje kogoś młodego duchem, bardzo inteligentnego.

Królowa mieczy:

Tarot - karta królowa mieczy

Karta Królowa Mieczy arkan małych Tarota, reprezentuje siłę intelektualną, kobietę na stanowisku, wpływową… taką z którą musimy się liczyć, może to być dziennikarka, poliglotka, prawniczka, ktoś kto sprawnie posługuje się słowem. Królowa Mieczy pokazując się w rozkładzie oznacza też, że sukces, który osiągnęliśmy, sprawił iż przestaliśmy widzieć, dostrzegać wszystko to co wydaje się nam nieistotne, miałkie, byle jakie, bez znaczenia, nie zapominajmy, że tam obok tez jest świat… ludzie, że nie jesteśmy sami, wybrani. Królowa Mieczy przekazuje nam, byśmy korzystali z władzy odpowiedzialnie, tak by wszyscy wokół włącznie z nami byli zadowoleni.

Król mieczy:

Król mieczy - karta Tarota

Karta Król Mieczy arkan małych Tarota, symbolizuje siłę, która tkwi w rozsądku, inteligencji, którą to kierujemy się w życiu, podejmując decyzje. Król Mieczy pojawiając się w rozkładzie może ukazywać osobę w naszym życiu albo nas samych, kogoś będącego na wysokim stanowisku, budzącego powszechny szacunek, podejmującego decyzje, z którymi musimy się liczyć. Król Mieczy może oznaczać również okres pewnej stabilizacji, pewności w naszym życiu, w którym nie musimy albo nie będziemy musieli o nic się martwić, niczego się obawiać.