Rytuały magiczne - Biała Magia | Wróżka Czarująca Różdżka

Wróżka Czarująca Różdżka z kartami Tarota w dłoni

Wróżka Beata - "Czarująca Różdżka", zaprasza :))) Przeczytaj poniżej "jak wygląda wykonanie rytuału przez wróżkę".

Działanie Rytuałów magicznych:

Co to jest rytuał magiczny i czy warto go wykonywać? Czy to ma sens i przyniesie odpowiednie skutki? Czy mężczyzna, w którym jesteśmy zakochani nagle odwzajemni nasze uczucie? a kobieta, którą pokochaliśmy sama wpadnie w nasze ramiona? Czy znajdziemy ukryte gdzieś szczęście? A manna zacznie nam spadać z nieba jak liście z drzew jesienią?… Poczujemy się silni? Naładowani pozytywną energią? Niestety nie zawsze, gdyż nie na wszystko zawsze możemy mieć wpływ 🙁

Wykonywanie rytuałów przez wróżkę, polega na korzystaniu z białej bądź czarnej magii. Czym się różni biała magia od czarnej? Korzystając z czarnej magii, narażamy się na działanie ciemnych, złych mocy, energii. Czarna magia to zaklęcia, które przynosząc korzyść nam, szkodzą komuś innemu. Dobra wróżka, nie powinna korzystać z zaklęć używanych w czarnej magii, a więc złorzeczeń, przekleństw, jest to bardzo szkodliwe dla niej jak i dla osób proszących o wykonanie rytuału. Pamiętajmy, że nasze szczęście nie powinno być przeszkodą, w byciu szczęśliwym przez kogoś innego. Korzystając z zaklęć czarnej magii możemy narazić się w dłuższej perspektywie, na utratę zdrowia, urody, szczęścia, ponieważ złe energie mogą wrócić do nas po jakimś czasie, a więc najpierw zaszkodzimy komuś, a później sobie. W związku z powyższym; zabawa ze złymi, ciemnymi energiami może zbudować nasz dług karmiczny w przyszłości. Można to porównać do zjedzenia dużej ilości słodyczy, kiedy to po zjedzeniu przykładowo, dużej ilości czekolady, przez chwilę będziemy się czuć dobrze, przyjemnie, ale niestety już później niekoniecznie, zwłaszcza gdy ta czekolada odbije się niekorzystnie na naszym wyglądzie, wtedy też możemy pożałować, że wcześniej nie mogliśmy sobie tej przyjemności odmówić. Więc, już wiemy na czym polega działanie czarnej magii, wiemy, że należy trzymać się od niej z daleka. A więc, może biała magia? Biała magia nie sprawi, że odzyskamy utraconą miłość, ponieważ to mogłoby wiązać się z ubezwłasnowolnieniem drugiego człowieka, może jedynie podnieść nasze wibracje energetyczne, co może sprawić, że staniemy się bardziej atrakcyjni w oczach płci przeciwnej. Białą Magię można stosować, z użyciem odpowiednich zaklęć, w towarzystwie płonących świec, w odpowiedniej atmosferze, ciszy i spokoju, by w trakcie medytacji, zaprosić do siebie dobre energie, które mogą nam pomóc. 

Reasumując, wykonywanie rytuałów magicznych może pomóc nam w otwarciu niewidocznych drzwi, do których nie mamy klucza, a które to zostały zablokowane przez złe energie, które to, przeprowadzając rytuał, powinny zostać odgonione z naszego pola energetycznego a drzwi tym samym powinny zostać odblokowane, nasza wibracja energetyczna powinna zostać wzmocniona a pole energetyczne oczyszczone. Więc, kochani dlaczego nie korzystać z uroków białej magii?  

Rytuały magiczne wykonuję na życzenie, zastrzegam sobie prawo do odmowy wykonania rytuału, nie wykonuję rytuałów, które mogłyby w jakiś sposób ubezwłasnowolnić drugą osobę, nie rzucam uroków ani klątw. Rytuał jest jak modlitwa, pamiętajmy, by modląc się, nasze intencje były zawsze czyste. Jeśli chcesz wykonać rytuał, skontaktuj się ze mną, wypełniając formularz poniżej, albo inną drogą kontaktu, wszystkie dane kontaktowe udostępniam u dołu strony, kontaktując się proszę napisz jakie są twoje oczekiwania, dodatkowo opisz swój problem.

Rytuał możesz również zamówić bezpośrednio na stronie, klikając tutaj, na której przedstawiam również moją pozostałą ofertę. Zapraszam 🙂

Zapytaj o rytuał:

Wysyłając zapytanie z pomocą formularza powyżej, jeśli dłuższy czas nie dostajesz ode mnie odpowiedzi, proszę najpierw przejrzyj folder spam na swojej skrzynce, następnie jeśli nie znajdujesz wiadomości ode mnie, skontaktuj się ze mną w inny sposób, np. zadzwoń, wyślij jeszcze raz formularz podając inny adres e-mail, napisz na Whats up (wszystkie dane do kontaktu podaję w zakładce „Kontakt do Wróżki” kliknij u dołu strony)… zdarza się, choć na szczęście bardzo rzadko, że dostaję błędny adres e-mail albo skrzynka adresata (czyt. Twoja) jest pełna i nie przyjmuje więcej wiadomości, dlatego opcjonalnie wypełniając formularz, możesz podać dodatkową formę kontaktu do Ciebie.

* Nie gwarantuję 100 % skuteczności.

* Skuteczność może różnić się w zależności od przypadku.