O mnie | Wróżka Czarująca Różdżka

Wróżka z kartami w dłoni

Wróżka Beata – Czarująca Różdżka zaprasza do swojej ezoterycznej krainy czarów, magii i wróżb. Wróżka zaprasza na Wróżby Online, Wróżby na Telefon, Wróżby Sms. Wróżka wykonuje rozkłady z kart Tarota, przeprowadza analizę numerologiczną partnerską jak i analizę długu i miłości karmicznej, pisze horoskopy, wykonuje też różnego rodzaju rytuały, tłumaczy sny.

Sen o wróżeniu:

Wróżka „Czarująca Różdżka” tak na prawdę nazywa się Beata Wojciechowska, zanim została wróżką, w związku z wykonywaną pracą wiele podróżowała, równocześnie zdobywając wiele cennych doświadczeń. Odkąd pamięta, sprawdzały jej się wszystkie sny, czy też podszepty wewnętrznego głosu, czy to zaraz następnego dnia czy to dopiero po latach, a to by na poważnie zająć się wróżeniem również jej się wyśniło :), a w tym dziwnym, tajemniczym śnie zobaczyła drzwi do swojego mieszkania opatrzone tabliczką z wyrytą nazwą Wróżka :)… Wróżka „Czarująca Różdżka” potrafi wyjaśnić znaczenie niemal każdego snu, a dzięki pomocy kart i swojej intuicji odnaleźć rozwiązania wielu wydawałoby się nierozwiązywalnych problemów. W poprzedniej pracy, wyjeżdżając w nowe miejsca, wróżka słuchając głosu swojego wewnętrznego głosu i pytając kart Tarota o radę, uniknęła wielu nieprzyjemnych czy wręcz niebezpiecznych sytuacji w swoim życiu, spotkań z nieodpowiednimi ludźmi, których skutki mogłyby okazać się dla niej katastrofalne. Pracując jako doradca ezoteryczny, wróżka „Czarująca Różdżka” stara się mieć podejście indywidualne do każdego ze swoich klientów i każdego problemu, trudnej sytuacji życiowej, zawsze wysłucha, doradzi i stara się przekazać prawdziwą informację płynącą od kart Tarota, bez niepotrzebnych ubarwień, koloryzacji, mówiąc wprost to co na prawdę czuje i widzi, nawet jeśli ta prawda okazuje się czasem, na szczęście tylko czasem 😉 nieszczególnie atrakcyjna… niestety ale życie nie zawsze usłane jest różami, jednak trzeba pamiętać, że w końcu po burzy wyjdzie wspaniałe słońce :), czasem ta burza, zwłaszcza gdy jest wyjątkowo gwałtowna mija szybciej a czasem trwa trochę dłużej a na nadejście pięknych słonecznych dni, musimy trochę poczekać… by ta przyszłość w porównaniu do wróżby nie okazała się dla nikogo rozczarowująca :))) czego serdecznie wszystkim Wam życzy wróżka „Czarująca Różdżka” :)))

Oprócz tłumaczenia snów, czy pytania kart Tarota o radę, wróżka korzysta również z zasad numerologii, czyta ze zdjęć oraz wykonuje różnego rodzaju rytuały. Kliknij Tutaj i przeczytaj więcej o wróżbach i o tym jak wygląda sesja u wróżki.