Znaczenie liczb mistrzowskich w Numerologii | Wróżka Beata - Czarująca Różdżka

Wróżka Czarująca Różdżka z kartami Tarota w dłoni

Witam serdecznie :))) Jestem wróżką, tarocistką. Zapraszam na Wróżby Online oraz Wróżby przez Telefon; rozkłady z kart Tarota, rytuały, horoskopy, sennik, analizę numerologiczną oraz analizę długu i miłości karmicznej. Poniżej przedstawiam znaczenie poszczególnych liczb mistrzowskich.

Liczby mistrzowskie:

Liczba 11:

Jedenastka jako liczba urodzenia przedstawia człowieka mającego starą duszę. On już wszystko przeżył, wszystko widział, nic go nie zdziwi, wszystko rozumie. Otoczenie młodych dusz często odbiera osoby będące pod wibracją liczby jedenaście jako nieco dziwne i odstające, ekstrawaganckie, dzieje się tak, ponieważ jedenastkę nudzą przyziemne, doczesne sprawy, ona chce wyjść na wyższy poziom własnej świadomości, przeżyć coś niezwykłego. Jest bardzo skromna, wrażliwa i empatyczna.

Liczba 22:

Liczba 22, jako liczba urodzenia przedstawia wizjonera, który kreuje rzeczywistość, ma niesamowite pomysły, jak również siłę sprawczą, by wprowadzać je w życie. Ma doskonałą intuicję, jest inteligentny i kreatywny. Jest też bardzo wymagający wobec siebie i innych. Charakteryzuje go zapał i wiara w siebie, który udziela się innym. Pod jego przywództwem wszystko musi się udać. Jest doskonałym organizatorem, posiada zmysł praktyczny. Jest zdyscyplinowany.

Liczba 33:

Liczba 33, jako liczba urodzenia, przedstawia osobę która osiągnęła pełną równowagę w tym życiu. Oznacza silnie rozwiniętą duchowość, potrzebę nauczania. Osoba będąca pod wpływem wibracji liczby 33 jest niezwykła pod każdym względem, potrafi podjąć się każdego działania. Posiada umiejętności rozumienia wykraczające po za wszystkich innych ludzi. Jej zadaniem jest pomaganie innym, nie dla poklasku, z użyciem w pełni rozwiniętej empatii i miłości. Jest życzliwa i wielkoduszna.

Liczba 44:

Liczba 44 jest podwojoną wibracją liczby 22. Jako liczba urodzenia przedstawia osobę obdarzoną niezwykłą charyzmą, mocą sprawczą, zdolnością do osiągania sukcesów, zdobywania fortuny, osiągania ogromnej władzy. Osoba będąca pod wpływem wibracji liczby 44 ma genialną intuicję, która zawsze podpowiada jej najwłaściwsze rozwiązania. Jest to ktoś, która ma ważną misję do spełnienia w tym życiu i kieruje się dobrem ogółu.